• 30.09.09, 11:23
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tütar süüdistab isa surmas arste

See lugu on inimese surmast. Sellest, kuidas lahkunu lähedased ei suuda kaotusega leppida ja süüdistavad kõiges arste. Arstid uurivad haigusloo rida-realt läbi ja ütlevad: midagi polnud parata.
Kerli Põder mattis oma üle 70 aastase isa kolm kuud tagasi, kirjutas Tartu Postimees

Seotud lood

Uudised
  • 29.01.10, 07:00
Naistearsti süüdistatakse vastsündinu invaliidistumises
Prokurör nõudis Pärnu maakohtus kinnisel protsessil naistearstile vastsündinu invaliidistumisega lõppenud sünnituse vastuvõtmise eest tingimisi vangistust ning temalt kannatanutele ligi 1,2 miljoni krooni väljamõistmist.
  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 12:02
Inimeste tervise eest hoolitsemine on STADA eesmärk
STADA missiooniks on alati olnud inimeste tervise eest hoolitsemine ning usaldusväärseks partneriks olemine. Just see on aluseks meie pingutustele, et pakkuda kättesaadavaid ja kvaliteetseid ravimeid ning toetada tervishoiusüsteeme ja tervishoiutöötajaid kogu maailmas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele