• 02.10.09, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kasumi toovad haigusteta patsiendid

Pirita perearstikeskuse juht Kaja Arbeiter näitab oma keskuse peal, kuidas raha liigub, et kummutada süüdistusi, nagu teeniksid perearstid patsientide arvelt.
Pirita perearstikeskusel on enda töökohaga seoses praegu pangalaenu jäänud tasuda veel 3,5 miljonit krooni ja iga kuu kulub selleks 40 000 krooni. Kena maja Pirita mändide all said kolm osaühingusse Panakeia koondunud perearsti avaliku konkursi kaudu linnalt ja seda on nad kõik need aastad ka remontinud.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele