• 05.11.09, 16:41
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Soome haiglad lükkavad seagripi tõttu lõikusi edasi

Helsingi Meilahti haigla lükkab seagripi tõttu edasi varem kokku lepitud operatsioone. Haigla intensiivraviosakonnas on praegu ravil neli raskes seisundis seagripipatsienti, kes vajavad arvatavasti mitu nädalat hingamisaparaate.
Näiteks südamelõikusi ja suuri veresoonteoperatsioone lükatakse edasi vähemalt kuu võrra, sest nende järel on vaja intensiivravi, vahendab Delfi ajalehte Helsingin Sanomat.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 14:06
Digitaliseeritud tekstiilid – üks alahinnatuim kokkuhoiukoht tervishoius
Regionaalhaigla digipööre tekstiilide halduses on näide sellest, kuidas digitaliseerimisega on võimalik vältida ohte ning tänu andmetele on selge ülevaade tekstiilivajadusest. Eesti suurim haigla on selle valdkonna digipöörde ja tekstiililahenduste edulugu: „Kui teekonda alustasime, küsisime endalt, kas see on innovatsioon või paratamatus,“ räägib Tõnu Talisainen, Regionaalhaigla haldusteenistuse juhataja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele