• 10.11.09, 08:14
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Europarlamendi saadikutel kadus Eesti ravikindlustus

Suvel kaotas riigikogu Euroopa Parlamendi saadikute õiguse eripensionile, kuni nad ametis on ning ühes sellega kadus neil ka haigekassakindlustus.
Europarlamendi saadik Siiri Oviir nimetas suvist seadusemuudatus seljataga tehtud otsuseks, millega näidati, kui vähe väärtustatakse inimest, kes on Eestit Euroopasse esindama saadetud, kirjutas SL Õhtuleht.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele