Kolmandik MU lugejaküsitlusele vastanuist leidsid, et seagripp ei ole nii ohtlik viirus kui meedia seda kajastab.
Ligi veerand vastanuist (23%) usub aga, et seagripp on väga ohtlik viirus. Teist sama palju (24%) arvab aga, et tegemist on tavalise A-gripiga. Vaid viiendik (19%) peab seagripi paanikat ravimifirmade oskusliku lobbi-töö tulemuseks.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele