Saksamaa kavatseb välismaale müüa kaks miljonit seagripi vaktsiinidoosi, kuna siseriiklik nõudlus on tagasihoidlik, kirjutas Eesti Päevaleht.
Tervishoiuministri Philip Roesleri hinnangul on seagripi vastu vaktsineeritud viis protsenti elanikkonnast.

Seotud lood

Uudised
  • 14.12.09, 08:01
Seagripivaktsiin jõuab täna Eestisse
Gripivaktsiini esimesed 50 000 doosi jõuavad täna Eestisse ja nn seagripi vastane vaktsineerimine võib alata juba sellel nädalal.
Uudised
  • 08.12.09, 07:00
Lisavaktsiin võib tulla Hollandist
Et 14. detsembriks jõuab Eestisse vaid kolmandik algselt plaanitud 150 000 uue gripi vaktsiini doosist, on sotsiaalministeerium on võtnud ühendust Hollandiga, kellelt loodetakse vajadusel tarnida lisakogus vaktsiine.
Uudised
  • 04.12.09, 20:07
Normet: vaktsiin on Eestis 15. detsembril
Täpsustades A/H1N1 viiruse vaktsiini saabumise segadust, teatas sotsiaalministeeriumi tervishoiu asekantsler Ivi Normet, et esimene vaktsiinipartii saabub hiljemalt 15. detsembril.
Uudised
  • 15.12.09, 15:06
Arstid tänaseks vaktsineerimisi ei plaani
Esimesed Tallinna perearstikeskused on vaktsiinidoosid juba kätte saanud, kuid on ka neid, kes sellest võimalusest veel ei teagi.
  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 09:09
AI-lahendus eemaldab tervishoiust kõige ajamahukama osa tööst
Tänaseks paljude sektorite tööd hõlbustanud AI on jõudnud tervishoidu ning loonud lahenduse, mis aitab arstidel dokumenteerimisele kuluvat aega kordades vähendada. “See pole enam tulevikustsenaarium, vaid reaalselt kasutatav tööriist, mis suudab arstivisiidi põhjal koostada mitte ainult sissekande, vaid ka suure osa vajalikust dokumentatsioonist,” räägib ettevõtte Connected juhatuse liige Kaupo Kuusk.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele