Kui 2007. aastal käis skleroosidiagnoosiga arsti juures tuhatkond inimest ja kokku arvatakse Eestis olevat selle haiguse all kannatajaid 1500, siis haigekassa poolt kinnimakstud ravi sai 2009. aasta III kvartalis vaid 216 inimest.
Põhjusi on mitmesuguseid ning üks neist võib olla selline, et paljud, eeskätt vanemad inimesed ei näe enese ravimisel – isegi kodust väljumisel – enam mõtet, kirjutas Eesti Ekspress.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele