Sotsiaalminister Hanno Pevkur allkirjastas käskkirja, millega eraldati Eesti E-tervise Sihtasutusele tervise infosüsteemi arenduseks ja tegevuskuludeks kokku 19 092 990 krooni.
Sotsiaalminister allkirjastas käskkirja, millega jaotati 2010. aasta riigieelarvest sihtotstarbelised eraldised ja sotsiaalkaitse eraldised. Kõige rohkem eraldati raha Eesti E-tervise Sihtasutusele. Hanno Pevkuri sõnul peab tervise infosüsteemi ja sellega seotud teenuste, nagu näiteks patsiendiportaal toimimine olema tagatud, vahendas Tarbija24.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele