Sotsiaalministeeriumi rahvatervise osakonna nõunik Martin Kadai rääkis eile Kuku raadiole antud intervjuus, et Eestis on 250 000st sisse ostetud doosist alles umbes 150 000 doosi uue gripi vaktsiini ning selle edasine saatus pole veel täpselt teada.
Kuigi kahe erineva tootja vaktsiini ülejääki on pakutud nii Maailma Terviseorganisatsioonile kui ka tootjatele endile, peab ilmselt lootma kas maailma lõunapoolkera riikide vajadustele või siis sellele, et vaktsiin kasutatakse ära tuleval sügisel, vahendas Tarbija24.

Seotud lood

Uudised
  • 27.04.10, 15:59
Uut grippi levitasid enim kooliõpilased
Terviseameti epidemioloogianõunik Kuulo Kutsari sõnul levitasid uut grippi peamiselt kooliõpilased.
  • ST
Töökuulutused
  • 15.06.26, 11:25
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib üldarsti taastusravikliinikusse
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele