Terviseameti 2009. aasta aprillist oktoobrini üle Eesti läbi viidud kontrollide käigus selgus, et 123st maniküüri ja pediküüri teenust pakkuvast ettevõttest seitse ei kasutanud steriliseerimist, seades kliendid nakkusohtu.
Lisaks olid kümnendikul juhtudest haavade desinfitseerimiseks ette nähtud ebasobivad vahendid, kirjutas Tarbija24.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele