• 10.08.10, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Verejooksusid saab ennetada

Väikeste annustena manustatav atsetüülsalitsüülhape (ASH) ja mittesteroidsed põletikuvastased preparaadid (NSAIDid) on meil aasta-aastalt üha laialdasemalt tarvitatavad ravimid täiskasvanud elanikkonna hulgas.
Väikestes doosides ASH kasutamine kardiovaskulaarsete haiguste käsitlusel tuleneb tema efektiivsusest tromboosi preventsiooni vajavatel patsientidel.

Seotud lood

Uudised
  • 16.01.12, 10:01
Teadlased loovad käsna, mis peataks hetkega verejooksu
Massachusettsi tehnoloogiainstituudi teadlaste leiutis suudab peatada verejooksu hetkega, kirjutas ERR.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.25, 08:30
Soovid Eestis korraldada rahvusvahelist konverentsi? Eesti Konverentsibüroo tuleb appi
Teadus- või erialakonverentsi Eestisse toomine pole enam ammu vaid unistustes eksisteeriv ettevõtmine, vaid reaalsus. Oma valdkonna arendamine, teadusharu nähtavuse tõstmine rahvusvaheliselt ning kontaktide loomine on hea põhjus, miks rahvusvaheline konverents Eestisse kutsuda. Eesti hea maine erinevates valdkondades, ürituste korraldamise kogemus, riigi kompaktsus ning olemasolevad võimalused annavad hea pinnase väiksema ja keskmise suurusega konverentsi toimumiseks. Selleks, et globaalse ulatusega konverents Eestis toimuma saaks ja selle iga detail õnnestuks, tuleb appi Eesti Konverentsibüroo.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele