Jalgrattakiirabi töö kokkuvõttest selgub, et kokku läbiti suvel üle 4600 kilomeetri ning teenindati 267 patsienti. Peamiselt anti abi väiksemate traumadega või kuumast ilmast tingitud terviseriketega inimestele, kolm patsienti elustati kliinilisest surmast.
Jalgrattakiirabi pilootprojekt viidi läbi mullu juulis-augustis. Tänavu käivitus projekt täies mahus ning alates juunist sõitsid igal päeval (kui ilm lubas), vanalinnas kella 09.00-21.00-ni kaheliikmeline jalgrattapatrull kiirabiõe juhtimisel, kirjutas Med24.

Seotud lood

Uudised
  • 06.06.12, 16:06
Tallinnas liigub taas kiirabi jalgrattapatrull
Tallinna Kiirabi on juba kolmel suvel Tallinna vanalinnas kasutanud abi tagamiseks jalgrattapatrulle ning kuna nende töö on osutunud  tõhusaks,  on jalgrattal meedikud ka tänavu selles piirkonnas liikumas. 
Uudised
  • 02.06.11, 12:12
Rattakiirabi alustas taas
Alates 1.juunist alustas Tallinnas tööd rattakiirabi.
Uudised
  • 27.07.11, 14:38
Kiirabi jalgrattapatrull on saanud suvel üle 200 väljakutse
Surmajuhtumitega pole rattapatrull tänavu kokku puutunud, kuid juunis olid mõned raskemad väljakutsed, mis oli seotud kõrgustest kukkumistega, vahendab Tallinna Postimees Raepressi.
Uudised
  • 25.05.10, 10:59
Jalgrattakiirabi alustab taas 1. juunist
Tallinna kiirabi õde Aleksei Stsegolihhin nägi paar aastat tagasi välismaal, kuidas kiirabi osutavad jalgrattapatrullid. Tänavu suvel saab seda taas näha ka Eestis.
  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 09:09
AI-lahendus eemaldab tervishoiust kõige ajamahukama osa tööst
Tänaseks paljude sektorite tööd hõlbustanud AI on jõudnud tervishoidu ning loonud lahenduse, mis aitab arstidel dokumenteerimisele kuluvat aega kordades vähendada. “See pole enam tulevikustsenaarium, vaid reaalselt kasutatav tööriist, mis suudab arstivisiidi põhjal koostada mitte ainult sissekande, vaid ka suure osa vajalikust dokumentatsioonist,” räägib ettevõtte Connected juhatuse liige Kaupo Kuusk.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele