• 06.01.11, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Arstid eemaldasid lapse kõhust 20-sendise

Tallinna Lastehaigla vastuvõtuosakonnas eemaldati eile väikelapse seedetraktist tuliuus 20-eurosendine, mis oli pärit euroraha stardikomplektist.
Lastehaigla pediaatriakliiniku juhataja Katrin Lutsu sõnul on haiglas ka varem laste seedetraktist münte eemaldatud, kirjutas Delfi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele