• 19.02.11, 10:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Null kolm näitab ETV2s elu kiirabijaamas kuuekümnendate alguses

1964. aastal valminud mängufilm jutustab kiirabibrigaadi ühest ööpäevast ja inimsuhetest.
Tähelepanuorbiidis on kiiraabi naisarsti läbielamised, mõtted ja tunded. Me ei tea, kes ja milline on peategelase Olga kadunud mees, ent Olga, kiirabijaama arst, on ausameelne, otsekohene ja südamlik naine, kellel on kindlad arusaamad inimestevahelistest suhetest, arstikohustest, sõprusest, armastusest. Ja kui Olgas tärkab armastus töökaaslase Aleksandr Tennovi vastu, siis ta loodab ka viimases leida samu iseloomujooni, tutvustab Tallinnfilm täna õhtul ETV2s kell 21.40 taaslinastuvat vana mustvalget filmi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele