Sotsiaalministeeriumi asekantsler Ivi Normet ja tervishoiuosakonna nõunik Pille Saar tutvustasid täna toimuval hommikusöögiseminaril "Muutused saatekirjades ja tervisetõendites" tervishoiuteenuste korraldamise seaduse muudatusi.
Pille Saare sõnul tuuakse nüüd nimistu piirsuurus väga selgelt seaduses ära on 1200 -2400 inimest. Praegu on see 2300. Mitmeastmeliseks sai see tehtud perearstide ettepanekul. "Esimene aste on kuni 2000 ning sealt edasi peab olema nimistu juures ka abiarst ja ehk ka teine pereõde," selgitas Saar.

Seotud lood

Uudised
  • 01.03.11, 12:45
Martinson: meditsiinisüsteem on haigla poole kaldu
Perearstide seltsi juhatuse liikme Katrin Martinsoni sõnul ei pööra riik jätkuvalt piisavalt tähelepanu ravile esmatasandi arstiabis.
Uudised
  • 02.03.11, 07:00
Luik: Rahastamise alus olgu sisuline töö
Tõrgeteta toimiva ja ökonoomse tervishoiusüsteemi eelduseks on hästi funktsioneeriv esmatasand ehk Eestis perearstisüsteem.
  • ST
Töökuulutused
  • 15.06.26, 11:25
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib üldarsti taastusravikliinikusse
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele