• 13.04.11, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sell: meie seminaridel meelelahutust ei pakuta

Teised ravimifirmad ei kiirusta MSD korraldatud naistearstidele suunatud üritusele hinnangut andma, kuid kinnitavad, et nende endi seminaridel meelelahutust ei pakuta, kirjutas ERRi uudisteportaal.
Sanofi-Aventis Estonia juhataja Piret Sell ütles, et kuna ravimiseaduse kohaselt on kõik, mida ravimifirma esindus oma toodete kohta arstidele räägib, reklaam, oli MSD korraldatu puhul tõesti tegemist reklaamüritusega. Siiski ei pidanud Sell võimalikuks praegu juhtunule hinnangut anda.

Seotud lood

Uudised
  • 08.04.11, 15:58
Ravimiamet algatas MSD suhtes väärteomenetluse
Ravimiamet algatas täna Äripäevas avaldatud artikli ja video peale ravimifirma MSD suhtes väärteomenetluse, teatas Äripäeva uudisteportaal.
Uudised
  • 08.04.11, 10:51
MSD: me ei rikkunud seadusi ega eetikareegleid
Ravimifirma MSD kinnitab, et tegemist oli meditsiiniharidusliku seminariga, mis oli kooskõlas kõikide seaduste ja eetikanormidega. "Teadusuuringute tutvustamist ei saa lugeda reklaamiks," ütles MSD Eesti juht Konstantin Rebrov Äripäevale.
Uudised
  • 08.04.11, 10:20
Äripäev: libaarstina ravimifirma show'l
Ravimifirma MSD korraldas arstidele koolituse sildi all meelelahutusürituse, millel osales salaja ka Äripäeva ajakirjanik. Täna ilmunud leht kirjeldab möödunud reede õhtul Tallinnas korraldatud üritusel toimunut.
Uudised
  • 08.04.11, 11:25
Äripäeva salavideod ravimifirma üritusest naistearstidele saab näha SIIN.
Töökuulutused
  • 27.05.25, 12:38
Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus otsib arsti
Hea arst! Tule ja anna oma väärtuslik panus, et terviseraskustesse sattunud inimesed saaksid võimaluse elada võimalikult toimekat ja rahuldustpakkuvat elu!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele