India tervishoiuminister Ghulam Nabi Azad ütles, et homoseksuaalsus on haigus, mis levib riigis kiiresti. Geiseks on ministri sõnul ebaloomulik. Homoseksuaalsus dekriminaliseeriti Indias 2009. aastal, kirjutab Delfi.
Azad ütles esmaspäeval HIV ja aidsi alasel kohtumisel Delhis, et homoseks, mida leidub rohkem arenenud maailmas, on kahjuks saabunud Indiasse ning selliseid inimesi on seal juba märkimisväärne hulk, vahendab BBC News.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele