• 07.07.11, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tervist edendavate haiglate võrgustikus 22 liiget

Eesti Tervist Edendavate Haiglate ja Terviseteenuste (TEH) võrgustikku kuulub 22 liiget, kellest enamus on suuremad haiglad. Valdav osa liikmed on liitunud juba 5-11 aastat tagasi. Viimastel aastatel on liitunud vaid Tõstamaa Tervisekeskus kaks aastat tagasi.
Võrgustik asutati jaanuaris 2000 ning see koosneb vabatahtlikkuse alusel liitunud haiglatest jt tervishoiuasutustest, kes juurutavad tervist edendavaid strateegiaid oma asutustes.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele