Merike Kungla • 19. august 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Galerii: Ingeraineni ideaalilähedane tervisekeskus

Tallinna Perearstide Seltsi juhatuse esinaise Diana Ingeraineni 7 aastat tagasi käima lükatud idee moodsa tervisekeskuse ja hooldushaigla sümbioosist sai 18. augustil Tallinnas Õismäel nurgakivi.

"Tervisekeskuse isaks on EL Struktuurifondid, emaks Lääne-Tallinna Keskhaigla ja mina olen kosjasobitaja," ütles Ingerainen nurgakivi asetamise tseremoonial Äripäeva andmetel.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee