Kadi Heinsalu • 29. august 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

MSD sai Nuvaringi show eest ravimiametilt 25 000 eurot trahvi

Ravimiamet tegi täna otsuse Merck Sharp Dohme OÜ väärteoasjas ja määras 25 000 euro suuruse trahvi nn Nuvaringi show eest, teatas amet. Otsus pole veel jõustunud, kuna ravimifirma võib selle edasi kaevata.

"Ravimiamet ei ole varem ravimireklaami nõuete rikkumise ja müügi kingitustega mõjutamise eest samas suurusjärgus rahatrahve määranud, kuid kindlasti pöörab Ravimiamet ka edaspidi järelevalves suuremat tähelepanu ravimitootjate korraldatavate üritustele," ütles Ravimiameti peadirektori asetäitja abi Kaili Lellep Med24le.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee