26. augustil kirjutasid Viljandi linnavalitsus ja osaühing MediCap Holding alla tervisekeskuse aktsiate võõrandamise lepingule. MediCap Holdingust sai tervisekeskuse omanik, kirjutas Sakala.
Otsuse teinud komisjoni juht linnapea Loit Kivistik ütles «Sakalale», et kuigi on kahju teise, samuti tugeva ja sealjuures Viljandist pärit kandidaadi allajäämise pärast, oli MediCap Holdingu pakkumine selgelt parem.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele