Tänasest läks ravimamet üle digitaalsele ostuarvete menetlemise süsteemile. Alates 1. novembrist hakatakse kõiki sissetulevaid arveid kinnitama ravimiametist vaid elektrooniliselt läbi e-arvekeskuse.
Sõltumata sellest, kuidas arved ametisse saabuvad (e-kirja lisana pdf-formaadis, paberil või mõnel muul moel), toimetatakse need edasi e-arvekeskusele, annab ravimamet teada. Seal muudetakse arved digitaalseteks kindla formaadiga elektrooniliselt töödeldavateks dokumentideks ja suunatakse ravimiametisse kinnitamisele.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele