Violetta Riidas • 21. november 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Toitumine mõjutab suuresti sperma kvaliteeti

Rasestumise ebaõnnestumisega seotud probleemid vaevavad tänapäeval päris paljusid paare, kellest õnneks väga paljud saavad toetust viljatusravist, vahendas ERR Teadusuudised.

Nii mõnegi paari puhul aga ei tundu ka viimasest suurt abi olevat. Nüüd on Brasiilia teadlased avastanud, et hästi töötav sperm on nn hästi toidetud sperm. Nimelt oleneb in vitro viljastamise õnnestumine ka sellest, mida meesoost partner sööb (ja joob!) viljatusravi jooksul.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee