Triin Tabur • 1. detsember 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Riigi kulud HIVi ja AIDSi ravimite ostmisele kasvavad ülikiiresti

Tuleval aastal kavatseb Eesti riik kulutada HIVi ja AIDSi ravimite ostuks 9,24 miljonit eurot. Seda on viiendiku võrra rohkem kui tänavu ja üle 2,5 korra enam kui mullu, kirjutas Eesti Päevaleht.

„Peamine tegur on uute ravisaajate lisandumine,“ selgitab sotsiaalminister Hanno Pevkur. „Järgmiseks aastaks on ravimite hankimist nõustav komisjon prognoosinud 700 uut patsienti. Lisaks neile on Eestis praegu juba 2000 nakatunut ja haiget.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee