Merike Kungla • 21. detsember 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Pärnu haiglas paigaldati uudne südamestimulaator

Detsembri algul paigaldati esimest korda Eestis südamehaigele patsiendile südamestimulaator, mille kandjale saab teha magnettomograafilisi uuringuid, kirjutab Pärnu Postimees.

Operatsiooni teinud Pärnu haigla kardioloogi Kaarel Puusepa sõnul on magnetresonantstomograafia (MRT) suhtes kindla tehisrütmuri peamine ülesanne toetada südame kokkutõmmete sagedust haigetel, kelle südame rütm on liiga aeglane või kel on südames elektrilise impulsi teel takistus.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee