Merike Kungla • 25. detsember 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haiglates jagub tööd ka pühade ajal

Eestimaa haiglates peavad oma tänavused jõulud veetma paraku sajad inimesed, nende hulgas ka paljud lapsed. Mitmed haiglad, firmad ja eraisikud on mõelnud sellele, et nendenigi pühademeeleolu viia, kirjutab Postimees.

Põhja-Eesti Regionaalhaiglas oli eilse seisuga ravil 756 patsienti, kuid see arv muutub pisut: «Osa patsiente võidakse, kui tervise seisund seda lubab, koju kirjutada. Paraku lisandub kindlasti ka erakorraliselt haiglaravi vajavaid patsiente. Haigla erakorralise meditsiini keskus töötab ka pühade ajal ööpäevaringselt,» ütles regionaalhaigla kommunikatsioonispetsialist Urve Pals.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee