27. detsember 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kodumaised ravimitootjad loodavad riigi tellimustele

Novembri alguses ühinesid neli kodumaist ravimitootjat MTÜ Eesti Farmaatsiaettevõtete Koda alla. Ühingu üks eesmärke on veenda riiki toetama kohalikku ravimitööstust tellimus shy;ostudega ja eelistada hangetel Eesti ravimitootjate kaupa.

Eestis valmistatud ravimitest läheb praegu valdav osa ehk üle 95% ekspordiks endise Nõukogude Liidu riikidesse. Eesti omaravimite turg on pea olematu. “Seda ei tohiks olla, et kohalikul tootjal pole Eestis turgu ning eelis on välisfirmadel,” ütles Eesti kapitalil põhineva ravimitootja Vitale-XD OÜ tegevjuht, uue koja juhatuse liige Raissa Šušujeva.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee