Eesti Päevaleht tegi sotsiaalminister Hanno Pevkuri erinevatele meediaväljaanetele antud intervjuude põhjal kolm järeldust, millised on ministeeriumi kavad seoses töövõimetustoetusega.
Esiteks: ministri sõnum oli see, et töövõimetuspensionäridelt, kel on vaja osta ravimeid või saada taastusravi, ei võeta mingit toetust ära. Tõlkides ministrit: nendel töövõimetuspensioni saajatel, kellel pole lisaabi vajadust, hinnatakse olukord kunagi niipidi ümber, et nemad enam toetust ei saa, eriti arvestades veel kavatsust hakata hindama töövõimet praeguse töövõimetuse asemel.

Seotud lood

Uudised
  • 03.02.12, 11:16
25 000 inimest võib kaotada osa praegusest sissetulekust
Ministeerium kaalub, kas peaks töötavatelt, kuid töövõimetuteks kuulutatutelt hüvitise ära võtma, kirjutas Eesti Päevaleht.
Uudised
  • 14.02.12, 14:12
Pevkur kuulutati maksumaksja vaenlaseks
Eesti Maksumaksjate Liit kuulutas täna välja 2011. aasta maksumaksja sõbra ja vaenlase tiitli saajad: vaenlaseks osutus sotsiaalminister Hanno Pevkur, sõpra sel aastal ei leitudki.
Uudised
  • 04.02.12, 11:05
Pevkur: Jutt kelleltki raha äravõtmisest on meelevaldne
Sotsiaalminister Hanno Pevkuri sõnul on viimastel päevadel ilmunud teemakäsitlus tööõnnetus- ning kutsehaiguskindlustusest ja sellega seonduvast töövõimetuse süsteemist ebaadekvaatne ja tekitab inimestes asjatut paanikat.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele