Haiglad kulutavad aega, et korduvalt tõestada kiirabi kiiruse ületamise vajalikkust, kirjutas Eesti Päevaleht.
Rakvere haigla peaarst Rain Sepping on nördinud, sest pidi hiljaaegu tõestama: ta pole kaamel. Nimelt sõitis Rakvere kiirabibrigaad erandlikult Järvamaalt eluohtlikus seisundis patsiendiga Tallinna ja jäi 120-kilomeetrise tunnikiirusega liikudes kahe kiiruskaamera pildile.

Seotud lood

Uudised
  • 27.01.12, 14:08
Kiirabiauto sattus Tartus kahte avariisse
Möödunud nädalal eluohtlikus seisundis patsienti Jõgevalt TÜ Kliinikumi toimetanud kiirabiauto sattus Tartus kahte järjestikusesse avariisse, kuid jõudis lõpuks siiski kohale, kirjutas Tartu Postimees.
Uudised
  • 29.05.12, 08:00
Uuring: kiirabi kasutatakse tihti perearsti aseainena
Tallinna kiirabi värske uuring näitas, et inimesed kasutavad tihti kiirabi perearsti- või pereõeteenuse asemel.
Uudised
  • 04.01.12, 11:23
Kiirabi: suure töö eest nadi tasu
Tallinna Kiirabi jaoks oli mullune aasta viimase kümnendi kõige töörohkem, selgub asutuse poolt läbi viidud analüüsist. Suure töömahu kõrval andsid kiirabi töötajad aga oma mullusele töötasule hindeks vaid 2,73.
  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.26, 14:49
Ravimite õige ettevalmistus aitab vältida vigu ja ajakulu
Ravimite ettevalmistus ja manustamine nõuab täpsust. Professionaalsed süsteemid nagu ravimijaotajad, ravimikandikud ja nädalasüsteemid tagavad, et iga ravim oleks omal kohal ja õige ajal kiirelt ning mugavalt kättesaadav.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele