• 16.03.12, 11:52
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tartus algas suur hingamishädade uuring

Seitset Põhja-Euroopa linna, nende hulgas Tartut hõlmav uuring «RHINE III» püüab saada läbilõiget linlaste hingamisteede haigustest ja nende muutumisest viimasel 20 aastal, samuti kaebuste seostest elu- ja töökeskkonnaga.
Esimeses järgus posti teel korraldatav uuring, mida koordineerib TÜ Kliinikumi kopsukliiniku juhataja Rain Jõgi, jätkub teises etapis umbes 25 protsendi vastajate kliiniliste uuringutega. Uuringusse on kaasatud enam kui 2200 inimest, kirjutas Tartu Postimees.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele