22 mai 2012 12:39
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Meditsiiniklastrile üle 440 000 euro

EAS otsustas toetada kolme klastri arendamist, mis edendavad koostööd vastavalt meditsiini-, finants- ja linnakeskkonna e-ning m-teenusete väljatöötamisel ja juurutamisel. Meditsiiniklastri projekti toetatakse seejuures 70% ulatuses ehk 441 000 euroga.

Medicine Estonia klastri eesmärgiks on tõsta Eesti meditsiinisektori võimekust. Seda tehakse koordineeritud ühistegevuse kaudu, mille abil kasvatatakse oluliselt meditsiiniteenuste eksporti, töötatakse välja paremad teenused ja tõstetakse meditsiinitöötajate motivatsiooni.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee