• 01.08.12, 11:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Muudatused müügiloahoidjates ja tegevuslubade registris

Ravimiamet teatas juulis toimunud muudatustest müügiloahoidjate hulgas ja tegevuslubade registris.
Muudatused müügiloahoidjate hulgas

Seotud lood

Uudised
  • 03.09.12, 16:12
Ravimiamet andis uue tegevusloa hulgimüüjale
Ravimiameti peadirektori otsustega tehti tegevuslubade registris muudatusi, millega anti muu hulgas välja tegevusluba ühele üldapteegile ja ühele hulgimüüjale.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele