• 09.08.12, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vangistuses viibiva isiku isikuvabaduse täiendav piiramine peab vastama konventsiooni sätetele

Sellisele otsusele tuli Euroopa Inimõiguste Kohus kaasuses Munjaz vs Ühendkuningriik, kohtuotsus 17.07.2012, avaldus nr 2913/06
 Avaldaja kaebus EIKile oli konventsiooni artiklite 5 ja 8 riive tuvastamiseks seoses paigutamisega üksikkambrisse psühhiaatriahaiglas, mis oli spetsialiseerunud psüühiliste häiretega kinnipeetavate ravile. Meedet põhjendasid siseriiklikud võimuorganid avaldaja agressiivse ja vägivaldse käitumisega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 14:06
Digitaliseeritud tekstiilid – üks alahinnatuim kokkuhoiukoht tervishoius
Regionaalhaigla digipööre tekstiilide halduses on näide sellest, kuidas digitaliseerimisega on võimalik vältida ohte ning tänu andmetele on selge ülevaade tekstiilivajadusest. Eesti suurim haigla on selle valdkonna digipöörde ja tekstiililahenduste edulugu: „Kui teekonda alustasime, küsisime endalt, kas see on innovatsioon või paratamatus,“ räägib Tõnu Talisainen, Regionaalhaigla haldusteenistuse juhataja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele