Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Koolitaja: huviringid ei tohiks olla lapsele koormavad
Perekeskuse Sina ja Mina koolitaja Ly Kasvandik leiab, et eelkooliealistele lastele huviringi valides peaksid vanemad jälgima, et neid poleks liiga palju ning need ei muutuks lapsele koormavaks, vahendas ERR Uudised.
Valgest suhkrust, kunstlikest lisaainetest ja poolfabrikaatidest loobumine ning koduste roogade juurde tagasi tulek muudab rüblikud rahulikumaks ja tõstab ka nende intelligentsustaset, kirjutas Maaleht.
Silmaarst Anneli Tall selgitab, mis põhjustab silmadega seotud probleeme ja miks on vaja kontrollida lapse nägemist juba kolmeaastaselt, kirjutab Eesti Ekspress.
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.