• 05.09.12, 13:08
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Taco Expressist saadud salmonelloosi tõttu vajab 19 inimest haiglaravi 

Tallinna kiirsöögikohast Taco Express salmonelloosi nakkuse saanutest vajab 19 haiglaravi, kirjutas ERR Uudised.

Seotud lood

Uudised
  • 04.09.12, 16:31
Tallinna söögikohas vallandus salmonelloosipuhang
Mitu inimest sai nädalavahetusel Tallinnas Vabaduse platsi lähedal asuvast kiirsöögikohast salmonelloosi, osa nakatunutest vajab haiglaravi, kirjutas Tarbija24.
Uudised
  • 18.09.12, 16:12
Söögikohtade töötajate tervisekontroll ei toimi
Terviseameti epidemioloogianõuniku Kuulo Kutsari hinnangul on seadusandlus võrdlemisi nõrk, kindlustamaks toitlustuskohtade töötajate tervisekontrolli läbimist. Kutsari sõnul kehtib range kontrollkohustus ainult uutele töötajatele, kirjutas Tarbija24.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele