• 28.09.12, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kellele osutatakse streigi ajal arstiabi?

Arstide liit, tervishoiutöötajate kutseliit ja haiglate liit sõlmisid kokkuleppe hädavajaliku teenindusmahu kohta streigi ajal.
Lepiti kokku, et töötavad kiirabibrigaadid, erakorralise meditsiini osakonnad ja intensiivraviosakonnad. Vältimatut arstiabi osutatakse kõigile patsientidele, kes seda vajavad ja erakorralistele patsientidele tehakse kõik uuringud.

Seotud lood

Uudised
  • 17.09.12, 10:25
Tervishoiutöötajate streik algab 1. oktoobril
Eesti Arstide Liit ja Eesti Tervishoiutöötajate Kutseliit teatasid 17. septembril Vabariigi Valitsusele, Sotsiaalministeeriumile ja Eesti Haiglate Liidule, et 1. oktoobril algab tervishoiuvaldkonna töötajate streik.
Töökuulutused
  • 14.05.25, 15:06
Ootame Meliva kliinikutesse HAMBAARSTE
Meliva hambakliinikud Tallinnas, Sakus Pärnus ja Kuressaares ootavad oma kollektiivi hambaarste!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele