• 01.10.12, 16:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rahulik streigihommik LTKHs

Streigi esimese päeva hommik LTKHs algas vaikselt. Koridorid, mis tavaliselt kell 11 patsientidest kihavad, olid täna peaaegu inimtühjad ning isegi erakorralise meditsiini registratuuris ootasid vastuvõttu vaid üksikud inimesed.
Meremeeste polikliiniku registratuur päris ilma tööta siiski polnud. Neid, kes oma vastuvõtu ajaks kohale tulnud või aega kirja panna tahtsid, oli üksjagu. Arstide streigist kuulsid nad siin esmakordselt. Registratuuritöötajate sõnul on tegu valdavalt vene keelt kõnelevate inimestega, kes ilmselt Eesti meediat ei jälgi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele