Euroopa Liidu Farmaatsialiit (PGEU) pöördus riigikogu, sotsiaalministri ja õiguskantsleri poole soovitusega säilitada Eestis täna kehtivad apteekide asutamispiirangud, et kindlustada elanikkonna ühtlane ravimitega varustamine.
PGEU peasekretär John Chave`i sõnul tooks asutamispiirangute kaotamine kaasa negatiivse mõju apteegiteenuste kättesaadavusele ja kvaliteedile ning patsientide heaolule. Ta soovitas tungivalt säilitada Eestis olemasolevat nn maa-apteekide kaitseregulatsiooni, sest see on parim patsientidele ja tervishoiusüsteemile.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele