Sotsiaalminister Hanno Pevkuri ütles haigekassa tänase nõukogu eel ERRi raadiouudistele, et tema teada on Lääna-Tallinna keskhaigla saatnud streikijatele kirja, kus viidatakse kehtivale kollektiivlepingule, vahendas ERR Uudised.
Raadiouudistele antud intervjuus Pevkur streigi küsimärgi alla seatud seaduslikkuse osas sõna ei võtnud, viidates, et tegemist on haiglate kui tööandjate ja tervishoiutöötajate kui töötajate vahelise vaidlusega ning selles küsimuses peaks sõna võtmad haiglad.

Seotud lood

Uudised
  • 03.10.12, 08:00
Lembi Aug: kollektiivleping ei keela streikimist
Lääne-Tallinna Keskhaigla arstide peausaldusisik Lembi Aug ei nõustunud tööandjate keskliidu eilse avaldusega, nagu keelaks kollektiivlepingud arstidel streikimise, kirjutas tarbija24.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele