Vändra tervisekeskus on haigla, kus keegi ei streigi. Ehkki enamiku siinsete töötajate pangakontole laekub vaid 300 eurot kuus, kirjutas Eesti Päevaleht.
„Meil oli streigiteemaline koosolek,” ütleb keskuse juhataja Margot Peterson. „Toetame streiki, kuid ei osale selles. Me ei saa ju voodihaigete mähkmeid vahetamata jätta või neid mitte toita.”

Seotud lood

Uudised
  • 09.10.12, 15:56
Suurkaev: hetkeseisuga jääme streigist kõrvale
Rakvere haiglas jätkub juhataja Ain Suurkaevu sõnul töö täies mahus, vahendas Virumaa Teataja.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele