Tervishoiutöötajate kutseliidu kinnitusel ei saa sotsiaalministeerium palgaläbirääkimistelt eemale jääda, kuna otsustab muu hulgas kiirabitöötajate palga üle, kirjutas ERR.
Sotsiaalminister Hanno Pevkur ei ole seni soovinud palgaläbirääkimistel osaleda, kuna tema hinnangul peakid palkades ja töötingimustes kokku leppima haiglad ja töötajad.

Seotud lood

Uudised
  • 08.10.12, 12:56
Haiglate ja arstide liidu kohtumisel osaleb asekantsler Ivi Normet
Tervishoiutöötajate kutseliit märkis, et on "andnud Hanno Pevkurile veel ühe võimaluse", kutsudes teda osalema täna kell 16 algavale kohtumisele haiglate ja töötajate vahel.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele