• 09.10.12, 15:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pärnu arstid streigivad riiklikul laineharjal

Tallinna ja Tartu haiglate streigiga liitunud Pärnu haigla arstide nõudmised tööandjaile ühtivad arstide liidu ja tervishoiutöötajate kutseliidu poolt valitsusele ja Eesti haiglate liidule esitatud kollektiivlepingu tingimustega, vahendas Pärnu Postimees.
Streikivate arstide tegevust Pärnu haiglas koordineeriva juhtgrupi kõneisik Ave Aava rääkis, et Pärnu haigla arstide streigi aluseks on meditsiinitöötajate kollektiivlepingu projekt, mille üle Eesti arstide liidul ja Eesti tervishoiutöötajate kutseliidul katkesid läbirääkimised haiglate liidu ja riikliku lepitajaga tänavu jaanuaris.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele