• 24.10.12, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti sõltub ravimite järelevalves  rahvusvahelisest koostööst

Eile algas Tallinnas ravimiametite maailmakonverents, kus kõne all ravimite kvaliteet ja järelevalve, mis on oluline ka Eesti jaoks, sest 99 protsenti Eestis kasutatavatest ravimitest toodetakse teistes riikides, kus Eesti järelevalvet teha ei saa.
Ravimiameti peadirektori Kristin Raudsepa sõnul on ravimite tootmine ja nende müügiahelad nii keerulised ja peaaegu kunagi ei priidu ühe riigiga, mistõttu on eriliselt tähtis teha koostööd, vahendasid ERR uudised.

Seotud lood

Uudised
  • 22.10.12, 08:00
Tallinnas toimub ülemaailmne ravimiametite konverents
Maailma Terviseorganisatsiooni ja ravimiameti koostöös toimub Tallinnas maailma ravimiametite konverents ehk ICDRA.
  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.26, 14:49
Ravimite õige ettevalmistus aitab vältida vigu ja ajakulu
Ravimite ettevalmistus ja manustamine nõuab täpsust. Professionaalsed süsteemid nagu ravimijaotajad, ravimikandikud ja nädalasüsteemid tagavad, et iga ravim oleks omal kohal ja õige ajal kiirelt ning mugavalt kättesaadav.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele