• 29.10.12, 09:51
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ambulatoorsete vastuvõttude arv mullu kasvas

2011. aastal hakkas ambulatoorsete vastuvõttude arv pärast nelja aastat langust uuesti kasvama, selgub tervisestatistika ja terviseuuringute andmebaasis avaldatud andmetest.
2011. aastal tegid Eesti arstid 4,5% rohkem ambulatoorseid vastuvõtte kui eelneval aastal. Alates aastast 2004 kasvas arstide vastuvõttude arv järjekindlalt ja 2007. aastal saavutas oma kõrgpunkti. 2010. aastal aga tegid arstid kokkuvõttes kõige vähem vastuvõtte viimase kaheksa aasta jooksul.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele