Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
ITK: vajame suuremat lepingumahtu
Ida-Tallinna Keskhaiglas (ITK) kontrolliti eriarsti ambulatoorse vastuvõtu ooteaegu veresoontekirurgia, endokrinoloogia, oftalmoloogia, dermatoveneroloogia, kardioloogia ja gastroenteroloogia erialal.
Endokrinoloogia ja oftalmoloogia erialal oli ravijärjekord veebruaris kehtestatud maksimumpikkuse piires, siis poole aasta pärast (juuli, augusti kui septembri aruannetes) on ooteaeg pikenenud üle kehtestatud maksimumpikkuse.
Ravimite ettevalmistus ja manustamine nõuab täpsust. Professionaalsed süsteemid nagu ravimijaotajad, ravimikandikud ja nädalasüsteemid tagavad, et iga ravim oleks omal kohal ja õige ajal kiirelt ning mugavalt kättesaadav.