• 08.12.12, 09:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sule loodab leppe allkirjastada veel sel aastal

Eesti Haiglate Liit on 12. detsembriks taas kokku kutsunud kõik  kollektiivleppe osapooled, et lepingu sõnastust enne allkirjastamist täpsustada ja kooskõlastada.
“Oktoobris sõlmitud eellepet on osapooled pisut erinevalt tõlgendanud ning nüüd püüame leida sõnastuse ja täpsuse, mis kõiki kollektiivleppe osapooli rahuldaks. Meie eesmärk on anda nii tervishoiutöötajatele kui ka patsientidele kindlustunne ja 2013. aastast kehtima hakkav lepe veel vanal aastal allkirjastada,” ütles Eesti Haiglate Liidu juhatuse esimees Urmas Sule.

Seotud lood

Uudised
  • 07.12.12, 13:05
Arstide liit täna läbirääkimistele ei läinud
Täna lõunal toimuma pidanud tervishoiutöötajate kollektiivlepingu läbirääkimistele ei tulnud arstide liidu esindajad, sest seni on lahendamata töökoormuste küsimus, kirjutas Postimees.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele