Tervise Arengu Instituut (TAI) teatab Facebookis, et tänaõhtune  saade "Kapital" on pühendatud tervisele.
Teemaks on, kui palju Eestis tarbitakse ravimeid, kui palju arsti juures käiakse ja kas riik suudab sellele koormusele vastu pidada. Üheks kõnelejaks on ka TAI direktor Maris Jesse.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele