Eesti vähiliit korraldab veebruaris Tartus konverentsi, millega tahab julgustada inimesi vähist ja sellega kaasnevatest probleemidest rääkima, et haigus ei oleks tabu.
Konverentsi projektijuht Margot Kull ütles ERRi uudisteportaalile, et osalema oodatakse nii vähihaigeid kui nende lähedasi, kes tahavad saada teavet haigusega kohanemiseks ja sellega kaasnevaga toimetulekuks.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele