• 26.03.13, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

USA teadlased tõhustavad borrelioosi ravi

Bakterinakkuse puhul hakkab keha piirama raua kättesaadavust. Haigel inimesel või loomal tekib punaliblede vähesus, kuid ka haigustekitajad jäävad rauapuudusest kängu ning surevad, kirjutas Novaator.
Borrelioosi ehk Lyme´i tõve puhul puhul pole rauapuuduse tekitamisest kasu. Kruvikujuline Borrelia burgdorferi on ainulaadne mikroob, kes ei vaja eluks üldse rauda.

Seotud lood

Töökuulutused
  • 05.02.25, 15:53
Kotka Silmakabinet otsib oftalmoloogi – hea võimalus saada firma kaasomanikuks
Kotka Silmakabinet otsib oftalmoloogi, kellel on huvi lisaks erialasele praktikale ka ettevõtluse vastu. See on Sinu võimalus liituda äripartnerina ja saada ettevõtte kaasomanikuks!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele