Põhja-Eesti Regionaalhaigla Mustamäe haiglakorpuse juurdeehituse käigus leiti eile pärastlõunal käsigranaat, mille demineerijad hävitasid, kirjutas Tallinna Postimees.
Siseministeeriumi teatel sai häirekeskus leitud granaadist teate reedel kell 13.33. Demineerijad tegid kindlaks, et halvas seisukorras lõhkekeha ei ole võimalik transportida, ning hävitasid vene päritolu F1-tüüpi käsigranaadi kohapeal.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele